BGONAIR Live

Българска кола пострада при свлачище в Армения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
кака
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Минах оттам преди 5 месеца. Явно е, че арменските власти са като българските - чакат да се случи най-лошото, та да действат. Свлачището си съществуваше и никой не го интересуваше. Дано по-бързо се оправят, тъй като това е единственият път през планината.
отговор Сигнализирай
Новини