BGONAIR Live

Два палежа на коли и в Исперихско

Опожарените автомобили са "Фолксваген Голф"

Снимка: архив Булфото

Снимка: архив Булфото

Два автомобила "Фолксваген Голф" са били подпалени в исперихското село Китанчево, съобщиха от областната дирекция на МВР.

Инцидентът станал между 23.30 часа на 13 декември и 03.00 часа на 14 декември.

Колите били паркирани в двор на къща, собственост на 57-годишен мъж.

Единият опожарен автомобил бил ползван от 33-годишен мъж от Китанчево, а собственик на другата кола е 38-годишен мъж.

Причините за пожара са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата