BGONAIR Live

Една жертва на пътя за последните 24 часа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
joro
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аз съм ром,и този от вас,който мн.знае да излезне с мен на проверовъчен,да видим дали ще издържи.Голями сте,само на думи,но затова *** не се блъскат като вас всеки ден.
отговор Сигнализирай
6
Селянчето
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
В наше село *** казват така: "Батко, шъ зимам к'инишка, ама многу пари иска тази 'струнктура бе.... Аз му казвам:"Нидей уа , шъ давъм сичкуту злату , *** жината обисити шъ зимъм, на теб батко шъ ги давам , ама пара батко-йок...!"Батко, зъ теби шъ крада к'от кайш батко, ама пара нанай...!" И в края на краищата , *** кара без книжка, пиян, и всички знаят, а и кмета, но не ги пипат с пръст... Ако е българин, ще му разкатаят вярата...
отговор Сигнализирай
5
До 4
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Сигурно господарят му го е пратил да я плати.
отговор Сигнализирай
4
до 1
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Вчера видях ром да си плаща" гражданска отговорност".
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Тоя загиналия добре е започнал 2012 година.
отговор Сигнализирай
2
bg
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
abe hodi si bar6 zadnika s vestnici i raztrii hemoroidite bg grajdanino..MADE IN BG..
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
А някой някога да е чул или видял ром(турчин) в учебна кола
отговор Сигнализирай
Новини