BGONAIR Live

Оръжие и черна маска с прорези иззети от кола във Враца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
...
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Оръжието му е за.....роболов !
отговор Сигнализирай
2
От чужбина
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Това с маската го разбирам, тук се купуват и носят по всякакъв повод.От предпазване от студ, до маскарадни прояви по празници и отделни тържества. Оръжието обаче, определено не се вмества.
отговор Сигнализирай
1
Владимир Ченалов
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Дайте го този на каките и лелките от Софийския градски съд! Покрай Коледа и Нова година горкичките така са се охарчили, че мигом ще го оставят в ареста и ще го оберат до шушка! А и те се хора, и те семейства хранят, а за този и следващия месец не им излизат по 50 хил.лв на всяка от тях... А съдия Ченалова грабна делото "Октопод" начело с доц.Трактора. Там са големите пари !!!
отговор Сигнализирай
Новини