52-годишен мъж е открит мъртъв на работното си място в петролната база във Враца, потвърдиха от полицията в града.
Починалият е работел като охранител. Тялото е открито вчера във воден басейн на територията на базата от застъпващия на смяна служител.
След първоначалния оглед няма данни за насилствена смърт, каза Красимир Василев от пресцентъра на МВР-Враца пред Dnes.bg.
Съпругата на починалия охранител Цветко Петков заяви пред Dnes.bg, че за нея е изключено съпругът й сам да е посегнал на живота си. Жената се надява на адекватно разследване по случая.
По думите й Цветко отишъл на работа в 7 часа сутринта. Впоследствие не се прибрал вкъщи и разтревожената жена отишла до местоработата му към 21 часа вечерта, където заварила полиция. Никой не се свързал с нея предварително.
Шефът на фирма “Нафтекс секюрити”, за която е работел починалият, казал на жената още преди да са се произнесли полицаите, че може би Цветко сам е посегнал на живота си. С това твърдение съпругата обаче категорично не е съгласна.
Работата по случая продължава.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.