BGONAIR Live

След обира в "Дружба" - ранен и опожарена кола


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
значи са били българи. ако бяха....щяха да предадат и металната каса на вторични,нямаше да зарежат допълнителния приход.
отговор Сигнализирай
1
възмутен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Какво става къде е МВР и ***.сек дето ни успокояват да бъдем спокойни.Как да спим спокойно като непрекъснато престрелкии грабежи.Защо тези от БХК видят че БГ заприлича нещо повече от дивия Запад..Няма ден без тежки улични инциденти.
отговор Сигнализирай
Новини