BGONAIR Live

Баба от Бургас се довери на апаши, даде им 500 лева

Измамили я, че парите са за освобождаване на пратка от митницата

Снимка: Архив, Reuters

Снимка: Архив, Reuters

84-годишна жена е станала жертва на телефонна измама със сумата от 500 лв., съобщиха от полицията.

Потърпевшата е подала сигнала в Пето Районно управление - Бургас на 24 октомври около 15:30 ч.

Тя била измамена по схемата "освобождаване на пратка от електрически панели от митницата, предназначена за близък роднина".

Така тя дала 500 лева на непознат мъж, дошъл на домашния й адрес. Работата по случая продължава.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата