BGONAIR Live

Дядо даде 18 бона на апаши, щял да лови техни колеги

84-годишният мъж е поредната жертва на измамниците

Снимка: Булфото, архив

Снимка: Булфото, архив

18 хиляди лева е дал 84-годишен дядо на телефонни измамници, съобщиха от полицията в Бургас.

Възрастният мъж живее в морския град и е съобщил, че е бил измамен по схемата "оказване съдействие на полицейски служители при задържане на телефонни лъжци".
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата