BGONAIR Live

Погнаха пиратите на дискове

Полицията иззе 6500 пиратски диска от жилище на столичанин

Погнаха пиратите на дискове

Полицията иззе 6500 пиратски диска от жилище в столицата, съобщиха от МВР. След получен сигнал, органите на реда претърсили адрес на столичния бул. "Мадрид".
 
При проверката полицаите установили, че жилището е отдадено под наем на 51-годишен софиянец с инициали Ц.Н.

Мъжът оборудвал наетия дом със стелажи. По тях били открити матрични оптични носители със записана музика, ДВД дискове с филми, а също и цветни обложки и кутии и фолио за придаване на търговски вид на продукцията.
 
Иззети са около 6500 диска.
 
Ц.Н. е задържан за 24 часа в Пето РПУ. По случая е образувано досъдебно производство.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата