BGONAIR Live

Женски бой в Раковски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
OCITA
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ако бяха *** задължително щеше да го пише нямаше да го остявят така глупакооо
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
да, има такова село дето няма ***, странджанското село Българи (Ургари) единственото село което е запазило нестинарските игри...последната българска нестинарка е от там - баба Злата... там не е имало,няма и никога няма да има ***,то името подсказва.......
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ами който си няма акъл да си реши проблемите като културен човек, действа със сила. Май не е нужно да споменава, че въпросните жени са били леко ***...
отговор Сигнализирай
4
BG
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Няма приятелю, навсякъде е тая напаст! Дори и да има те ще се заелят на мига там!
отговор Сигнализирай
3
Сим
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Има ли населено място в България, в което да няма *** /независимо град или село/? Сериозно питам, моля, ако някой знае, да ми каже.
отговор Сигнализирай
2
Sasho
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Хахаха тей тей... :D
отговор Сигнализирай
1
kukupipi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Познайте от какъв етнос са 35 годишната П.Г. и дъщеря й З.С. на 17?
отговор Сигнализирай
Новини