BGONAIR Live

Намериха накротици в кола в Кърджали

Водачът на автомобила е задържан за 24 часа

Намериха накротици в кола в Кърджали

Наркотици бяха открити и иззети от лек автомобил “Форд”, управляван от Р. Р. (23 г.) от Кърджали, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Колата била спряна на 28 ноември около 21,30 часа на КПП Чилик. При извършената проверка полицаите открили и иззели от автомобила 4,023 грама суха листна маса, която при извършения наркополеви тест реагирала на марихуана, и 1,61 грама прахообразно вещество, дало при тестването реакция за амфетамин.

Водачът на автомобила е задържан за срок до 24 ч. Образувано е бързо производство за незаконно притежаване и пренасяне на наркотици.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата