BGONAIR Live

Хванаха непълнолетен убиец в Разлог


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
bg
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Защо не пишете че въпросния младеж е ***- син на местния ,и че я е убил по много жесток начин. Ченгетата са били потресени от гледката. Освен това са я намерили деца. Дайте му снимката на *** , и да му плащаме.
отговор Сигнализирай
8
jmi4ko
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
да бе доживот, ..да го хрантутиме и него....малко са по затворите убииците та и него....аз съм за ВРЪЩАНЕ НА СМЪРТНОТО НАКАЗАНИЕ
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
за мен Крумовите закони - ама за всички било деца, ученици, депутати, мутри, доктори, бизнесмени, полицаи, съдии и т.н.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
за мен - доживотен без право на помилване - това означава около 60-65 години в затвора и да му разкажат играта как изнасилва безпомощна жена, а там доколкото съм чувал/а не прощават на такива
отговор Сигнализирай
5
Alastair
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Съгласен съм с теб, смъртта, колкото и продължителна е мимолетна, а в 21 век никой няма да позволи мъчения както през 15ти. Доживотен затвор и това е. Политици, вие сте жалки ***... на кой х.. лапнахте та да внедри такова смешно законодателство, което само подронва нацията ? На САЩ ли ?... или на Англия... Знайте, че мъчителна смърт е песен, доживотен затвор е само миг... Но като дойдете тук при мен, ако се сещате къде точно, цяла вечност ще търпите чудовищни количества болка, каквато човешки ум все още не познава
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
естествени,че това дето е направил е ужасно и потресаващо ,но нали знаете,че не на всичко решението е просто смърт.Така какво ше се постигне-абсолютно нищо.Ако го оставят в некфа мизерия доживот гаранция,че ше се мъчи с пъти повече
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
I to prodylzitelna, boleznena dokato pomoli da go raznyt. ako e iznasilil zenata -da go nabu4at na kol sys svinska mas
отговор Сигнализирай
2
Патриот
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
СМЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРТ! ИСКАМЕ СМЪРТ!!!
отговор Сигнализирай
1
националист
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Сега доживот. ***.А не сега на електрическия стол. То се видя ,че не сме дорасли за демокрация. Смъртно наказание за тежки престъпление.
отговор Сигнализирай
Новини