BGONAIR Live

Изгоря училището в с. Арда


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
koito go e izgoril 6te izgori za da sveti,a tva nai veroiatno e poru4ano ot dps.za nakazanie 6te izliazat ot vlast i 6te gi zabraniat.rukata mu otdava vsekimu duljimoto
отговор Сигнализирай
7
Маджар
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Марш в Азия на всички прабългари, а на тюрките в Анадола ! Оставете нас древните елини и древните траки да си живеем на спокойствие ! *** нашественици ! Айде кой от където е дошъл !
отговор Сигнализирай
6
МИ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много е важно след като е построил компетентният,защо другият компетентен е забравил,че всичко има срок на годност,което се изучава от инженер,а не от малоумняк,както ги наричат,когато упоменат,че годността на този или онзи вид материал е изтекъл,Комина е уредба свързана и с въздухоподаване,цялата тази система не се поддържа от патките на баба Пена,
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Изгори за да светиш!Нали беше казано че науката е слънце което във душите грей.
отговор Сигнализирай
4
съвсем случаен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Жалко за народа в една държава в която и образованието е враг на управниците. Справка - затворените училища, непосещаването научебните занятия, претупването на времето на обучение /с малки изключения/. Една сграда която трябва да бъде стожер на обществото - изгоря, изгоряха още мноооого такива, за да ВЪРВИ ПЪЛНОТО ОПРОСТАЧВАНЕ И ЦИГАНИЗИРАНЕТО НА НАЦИЯТА - КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ, А, Г-Н МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО, Г-Н МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ, Г-Н ПРЕЗИДЕНТ?????
отговор Сигнализирай
3
една жена
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това е наистина голяма трагедия!Още едно село ще остане без жители,Няма ли училище,няма нищо!Жалко!Предлагам да се организира кампания и да се съберат средства за ремонта,
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ше ти пикам на джамията анадолски койот!
отговор Сигнализирай
1
nemo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хайде сега тези, които са против джамията в София, да помогнат за възстановяването на училището. Май няма да стане, защото най-лесно е да мразиш, трудно е да построиш!
отговор Сигнализирай
Новини