BGONAIR Live

Хванаха трима телефонни измамници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Намирисва на *** работа.Били от гр.Левски.
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
браво на полицаите от Троян.Добре са си свършили работата. Когато на мен ми се обадиха по телефона и звъннах на варненските полицаи и им предложих съдействие да хванат мошениците, те въобще не се заинтересуваха. Казаха ми, ако онези пак ми се обадят просто да им кажа какво мисля за тях(т.е. да им прасна една майна) и толкоз.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Тия за кви се мислят...палячовци....
отговор Сигнализирай
2
anonimen
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Без работа сам от 2 месеца , след маичинство ме сакратиха, в Zaplata .bg се регистрирах и си намерих уж работа пратих cv. на speedy lodistika ood а те ми отговарят на меила отгорете на нашия електронен формуляр но като ми пратите 2 лв. смс без ддс. само не разбрах за кво са 2 то лв.Внимаваите хора като Ви искат пари.Аз пратих де.Сега ще тьрся как се подават тези обяви.
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Това са едни от най-долните ***, за които мога да се сетя.Щяха да причинят инфаркт на леля ми, като й казали, че съм блъснал с колата си дете и съм го убил. И за да ме "отърват", тя трябвало да плати 20 000 лева, а пенсията й е 190 лева!И на мен ми реваха два пъти "Татко, ти ли си..?", а аз нямам деца.Абсолютни ***! Такива трябва да ги разстрелват!Как може такива долни типове да се раждат по тая земя!
отговор Сигнализирай
Новини