BGONAIR Live

Срещу 10 бона мним полицай "освободи" сина на баба от Разлог

А жената стана поредната доверчива жертва на телефонна измама

Срещу 10 бона мним полицай "освободи" сина на баба от Разлог

Възрастна жена от Разлог стана поредната жертва на телефонна измама, съобщиха от МВР.

Снощи непознат мъж се обадил на домашния телефон на 63-годишната жена, представил се за полицай и съобщил, че синът й е предизвикал катастрофа в София, при която е загинал човек.

На уговорено място бабата дала поисканите 10 000 лева, за да се плати с тях гаранцията за освобождаването на сина й от ареста.

Жената дала парите и позвънила на сина си, който и казал, че е жив и здрав и не е предизвиквал катастрофа.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата