BGONAIR Live

Хванаха наркодилър в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Emo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Преди 10 години в България се намираше качествена и евтина марихуана,сега полицайте жънат ниви или още по лошо минават когато хората са исушили материала си.Наглоста им стига до там , че ги и осъждат !И какво става?Елиминирайки каквато и да е конкуренция вдигат смело цените.Защо ли се питам аз ? И веднага си отговарям .... има ли повече за дилърите ще има повече и за тях. Поздравявам ги.
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
край свърши наркоразпространението в студентски град дерзаите наркомани
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хаха, деца, спете спокойно. Бе хванат най-крупният престъпен бос в София - с цели 32 топчета марихуана!
отговор Сигнализирай
Новини