BGONAIR Live

Хванаха старинни монети на Калотина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
да се научат музеите и държавата веднъж за винаги да плащат и то поне 10 % от действителната сума ,реликвите със сигурност ще си останат тука,а не новозабогатели политици да си правят колекции и да гърбят копачите
отговор Сигнализирай
1
.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
След като тук стойноста им е ниска или почти никаква така ще е..
отговор Сигнализирай
Новини