BGONAIR Live

Полицаят от Стамболийски, стрелял по колега, остава в ареста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
saska
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
старите хора правилно са казали да не се игае с оръжие-според мен енапълно вероятно без да иска да е станало-аз преди две години така гръмнах кучето и оттогава по 3 пъти проверявам
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Той без да иска човечеца и е бил случайно там а пищовчето само се е задействало и куршумчето е тръгнало и то самичко
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
дано сами да се избият ***
отговор Сигнализирай
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
iztrepete se be, bez vas 6te sme po dobre zakakvo sa ni na nas ubiici i prestapnici da ni paziat. Sama se pazia i to mn. dobre . Ve4e triabva da se pazim ot policiata na na6ata rodinka
отговор Сигнализирай
Новини