BGONAIR Live

Пожар изпепели три тролейбуса в депо в Бургас

Разследващите смятат, че палежът е умишлен, няма пострадали хора

Пожар изпепели три тролейбуса в депо в Бургас

Три тролейбуса – един нов, марка „Волво” и два стари – марка „ЗИУ” са били изпепелени при пожар днес в двора на тролейбусното депо в кв. ”Меден Рудник”.

Возилата са собственост на общинската фирма “Бургасбус”.

Причинените от пожара щети се оценяват за над 50 000 лв.

Причините за пожара все още се изясняват, но по предварителна информация се отнася за умишлен палеж.

Няма пострадали хора.

 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Крими
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата