BGONAIR Live

Две жертви по пътищата през денонощието


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
golqma rabota kato sa se blasna li da ne karat kato ludi mama im mrasna da mrat
отговор Сигнализирай
2
Вече Никой
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мотористите са виновни! Даааа, на оня с Волво-то му се привидял моторист, и затова е натиснал газта, вервайте ми, само така е станало!
отговор Сигнализирай
1
палячо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
К`во става, бе, хора? Изоставаме! Я бързо се яхайте на някой Туарег, или пък на БМВ, или на Ауди и се целете в насрещното! Излагаме се - само двама... това на нищо не прилича!
отговор Сигнализирай
Новини