BGONAIR Live

Одобрявате ли високите глоби за паркиране на тротоара?

Одобрявате ли високите глоби за паркиране на тротоара?

Да, шофьорите трябва да се научат как и къде да паркират
Принципно да, но първо трябва да бъдат осигурени места за паркиране
Не, това е поредният опит да ни обират законно
Трябва да има глоби, но тези са доста високи
Все ми е тая, аз кола нямам
Общо 3561 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата