BGONAIR Live

Допадат ли ви светещите очи на цар Самуил?

Допадат ли ви светещите очи на цар Самуил?

Да, интересно решение, какво лошо има?
Паметникът ми харесва, но това с очите е прекалено
Пълен абсурд, по-голяма глупост нямаше как да измислят
Такъв кич вече сме виждали... в Скопие
Ние паметник на хан Аспарух нямаме, направиха на Самуил
Общо 3105 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата