BGONAIR Live

Трябва ли да паднат визите за българи за САЩ?

Трябва ли да паднат визите за българи за САЩ?

Да, нали сме партньори вече 2 десетилетия
Не, явно не отговаряме на основни техни изисквания
Нека първо да ни приемат в Шенген, пък после да мислим американските визи
Само да махнат визите, веднага тръгвам към Щатите
Все ми е едно, и да паднат, няма да тръгна натам
Важното е, че можем да пътуваме из цяла Европа и да се топкаме в чужди морета
Общо 1680 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата