IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Спецавтомобил на полицията предизвика ПТП в София

Свидетели твърдят, че шофьорът е карал с висока скорост

Снимка: Архив Булфото

Снимка: Архив Булфото

Спецавтомобил на полицията предизвика инцидент в столичния квартал "Христо Ботев" този следобед. Служителят на реда е отнел предимството на лек автомобил от насрещното и го е ударил, съобщи МВР пред Нова телевизия. Блъсната е и паркирана кола.

Инцидентът е станал на кръстовището на две малки улички в квартала.

По думите на собственичката на паркирания автомобил полицейската кола се е движела с висока скорост и не е успяла да избегне идващия в насрещното автомобил.

Тя разказа още, че това не се случва за първи път, а това се е превърнало в проблем за жителите, тъй като по улицата редовно играят малки деца.

На място са пристигнали екипи на полицията.

От МВР поясниха, че служителят на реда ще бъде санкциониран.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата