На 21 февруари 2018 г. (сряда), във връзка с подмяна на водомерен възел на ул. "Самоков", жк. "Изток" , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 13:00 часа на клиентите на "Софийска вода", живеещи в района на: ул. "Самоков", ул. "Тинтява", ул. "Димитър Н. Гичев".
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода" ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. "Самоков", ъгъла с ул. "Чарлз Дарвин".
На 21 февруари 2018 г. (сряда), във връзка с изключване на уличен водопровод на ул. "Черковна" , кв. "Сухата река", се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 18:00 часа за клиентите, живеещи в района на: ул. "Йоаким Осоговски", ул. "Екатерина Симидчийска", ул. "Петрохан", ул. "Христо Данов", ул. "Никола Първанов", ул. "Ильо войвода", бул. "Владимир Вазов".
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода" ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. "Подуенска", ъгъла с ул. "Райно Попович".
На 21 февруари 2018 г. (сряда), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. "13-ти март", Център, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 18:00 часа на клиентите на "Софийска вода", живеещи в района на: ул. "13–ти март" от ул. "Любен Каравелов" до ул. "6-ти септември".
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. "6-ти септември", ъгъла с ул. "13-ти март".
На 21 февруари 2018 г. (сряда), във връзка с прекъсване на уличен водопровод на ул. "Елин връх", кв. "Лозенец", се налага спиране на водоподаването от 9:30 до 17:30 часа на клиентите на "Софийска вода", живеещи в района на: ул. "Кап. Тодор Ночев" от ул. "Елин връх" до ул. "Люботрън", ул. "Беломорски проход" от ул. "Капитан Тодор Ночев" до бул. "Черни връх".
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода" ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. "Капитан Тодор Ночев", ъгъла с ул. "Беломорски проход".
На 21 февруари 2018 г. (сряда), във връзка с изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. "Братя Пешеви", кв. "Подуяне" , се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на "Софийска вода", живеещи в района на: ул. "Братя Пешеви" №8, №10, №5, №5А, №7.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода" ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. "Братя Пешеви" №5.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода" АД на телефон 0800 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx .
"Софийска вода" АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства! Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването.
На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания. Друг начин е да се възползват от безплатната услуга за известяване чрез СМС.

ЕС иска от страните членки да започнат да запълват газовите хранилища отрано
Пламен Димитров: От страна на САЩ липсва пълна стратегическа яснота в конфликта с Иран
Поскъпването на АІ компания за дронове с 1000% изобличава новата мода на Wall Street
Amazon ще направи нов опит да стъпи на пазара на смартфони
Путин: Русия остава приятел и партньор на Иран
Панамският канал работи на максимален капацитет с повече LNG танкери
ЦИК обещава: Никакви промени в гласуването, всички секции подготвени за изборите
Цените на горивата в България продължават да растат - дизелът над 1,50 евро
Над 35 хиляди поискаха да гласуват в чужбина
Румен Радев: Ще си върнем държавата, няма сила, която да ни пречупи
Шеф напусна Ауди, ще оглавява закъсал тим
ЦСКА 1948 е кошмарът на Генчев
Уимбълдън даде зелена светлина за повече технологии
Замфиров и Кръшняк преодоляха квалификациите в паралелния гигантски слалом
Като ЦСКА: И Левски ще има нов стадион!
Правилата са за всички: Връчиха акт на Бербатов заради пистолета
Седмична нумерологична прогноза за 23 – 29 март
Френски туист – вечният шик в прическите, който се завръща (+Снимки)
Постен сладкиш за Благовещение
Любовен хороскоп за 23 – 29 март
Противовъзпалителни храни при менструални болки
Нумерологична прогноза за 21 март
Повикаха футболист на Черно море в националния отбор до 17 години
Международна изложба на котки се провежда във Варна
Какво ще бъде времето в неделя?
Връчиха акт на Бербатов заради пистолет
Басейнова дирекция–Варна възложи изследване на водни проби от Шабленското езеро
МВнР с позиция относно ситуацията в Ормузкия проток
Китайски AI в орбита за пръв път управлява робот на Земята
Откритие: Преди 3,5 млрд. години земната кора се е движила шест пъти по-бързо от днес
НАСА планира драстично да увеличи броя на роботизираните мисии до Луната
Създаден е нов каталог на скалисти екзопланети в обитаемата зона
Луната отново е на фокус: НАСА подготвя ракетата „Артемис“ за полет през април
Китай набеляза вулканичен район за първото си кацане на Луната