IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Движението по "Тракия" след ПТП-то – ту отворено, ту затворено...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
свидетел
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Каква мъгла, мъгла има всеки ден там, но не и верижни катастрофи - вчера 08.10.18г сутринта около 10:30 минах от там и гореше като в пещ всичко от сметището, нямаше вятър все още който да разнесе всичкия дим към магистралата, имам подаден сигнал на 112 на момента, с идеята да вземат мерки за да не се повтори катастрофата от миналата година. Резултатите: 18часа по-късно верижна катастрофа заради дим + мъгла която си е нормална за Ихтиман....
отговор Сигнализирай
6
..
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Редовно минавам през това място. Не знам защо, но дори и лятото рано сутрин, там има мъгла. Явно там си е такова мястото, кучо.*** като види мъгла... газ до ламарината и се получават такива неща.Там даже сложиха знак, който гласи: При мъгла и дим - 50.Ефекта е този - *** бримчи и това е.
отговор Сигнализирай
5
А кой!?Кой!!!
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Кой докара тези бали там преди 10-на години? Не беше ли един Кмет на София,днес Премиер?
отговор Сигнализирай
4
-10
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
До АнонименНякой от "еколозите" дето ревът всеки ден срещу автомобилите ......Опорните точки са ти ги спуснали на теб. Какво общо имат еколозите с това сметище? Задай си въпроса към министъра на околната среда, ама не става, щото от тях си получил опорните точки, нали!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
До СтоянА ааа вземат мерки как да не вземат ! За винетка ти вземат, за замърсяване на въздуха ти вземат утре и брояч за крачкомер ще ти вземат. Някой от "еколозите" дето ревът всеки ден срещу автомобилите сега ще се опита ли поне да каже какво е замърсяването от това сметище или пак ще е гробна тишина оти си нЕмат опорни точки.
отговор Сигнализирай
2
Стоян
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
И миналата година имаше верижна катастрофа и поминалата.Гори сметището + мъгла.Не се научиха да вземат мерки тия глупци.
отговор Сигнализирай
1
zeus
преди 6 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
Мъгла ви е в главите, пак гори сметището, обаче в страната на пожарникаря на никой не му пука за това, важното е да се вдигат цени и данъци.
отговор Сигнализирай
Новини