IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Трус от 3,1 по Рихтер разлюля Петрич


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Всеки ден стават земетресения под 2 земята е жив организъм върти се а това въртене движи плочите на които живеем. В най несигурното място в света сме така че няма нищо учудващо. Природата може да ни унищожи за секунди и неможе да се противопоставим. Въпреки че някои си мислят че като имат ракети и бомби са велики.
отговор Сигнализирай
4
Пак съм прекалил
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
с боба, извинявам се !
отговор Сигнализирай
3
АнонимеН
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
ТРУСОВЕ ПОД 4 ПО РИХТЕР НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ СЪОБЩАВАТ!НЕ ДЪРПАЙТЕ ДЯВОЛА ЗА ОПАШКАТА!
отговор Сигнализирай
2
Вътрешен човек
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Идва много силно земетресение в България!!! Бъдете подготвени!!! Руснаците ще направят земетрението!!! 100%сигурен съм!!!
отговор Сигнализирай
1
Waffen SS
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Нас земетресения не ни плащат,защото едва ли има по-голямо природно бедствие от десет годишния грабеж на ГЕРБ,който за благозвучие е наречен управление.Ако Борисов се бори за лаврите на Т.Живков,много не му достига,нито като визия за развитие,нито като патриотизъм,нито като интелект,нито като родолюбие
отговор Сигнализирай
Новини