BGONAIR Live

Танкер с филипинци на борда под карантина край Бургас

23 души екипаж са на борда

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Танкер, превозващ нефтопродукти пристигна на нефтеното пристанище в Бургас от Венеция, съобщи БНР. Екипажът се състои от 23 филипинци.

Нито един от моряците не е със симптоми на грип, но въпреки това корабът е поставен под карантина. Танкерът ще остане на пристанището 2 дни.

Проверка на състоянието на моряците е извършена от лекар и двама инспектори от Регионалната здравна инспекция. 
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата