BGONAIR Live

Мъж си тръгна със скоба от синя зона във Варна

Полицията го откри, чака го глоба

Мъж си тръгна със скоба от синя зона във Варна

23-годишен варненец подкара мерцедеса си заедно с поставената от служители на синята зона скоба. Мъжът паркирал колата си в сряда на неправилно място на ул. “Сан Стефано”, не е платил дължимата глоба и си тръгнал заедно с поставената му скоба, съобщава "24 часа".

Не след дълго разследване установили, че беглецът е мъж на 23 г. от Варна, неизвестен на органите на реда.

По случая е образувана преписка, материалите са докладвани на прокурор от Районната прокуратура във Варна. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата