BGONAIR Live

Пернишки квартали временно ще пият вода от яз. "Бели Искър"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
лйнмр
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Къде ще бъде събирането под строй, или всеки ще може поединично да лочи?
отговор Сигнализирай
2
Ревизоро Еколога
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Дивите кози вече са го изпили язовира, няма да стигне до Перник
отговор Сигнализирай
1
Поррок
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 6
Скоро няма да има вода и за Софето. Точете ножовете - кръв ще трябва да пиете!
отговор Сигнализирай
Новини