Ким Кардашиян беше провъзгласена за най-дразнещата знаменитост, показа изследване на американското списание „Parade”. Риалити звездата успя да измести от върха Чарли Шийн.
Кардашиян е най-дразнеща според 29% от читателите, които са гласували – с 2% повече от тези за уволнения от сериала „Двама мъже и половина“ Чарли.
В класацията на челни позиции са също Линдзи Лоън и Доналд Тръмп.
Най-готината звездна двойка според друга анкета пък са Уил Смит и Джейда Пинкет. Втори са Дженифър Гарнър и Бен Афлек, а в Топ 3 попадат принц Уилям и съпругата му Кейт Мидълтън.
Четвърти остават Брад Пит и Анджелина Джоли, следвани от Бионсе и Джей Зи и Пенелопе Крус и Хавиер Бардем.
От изданието са помолили читателите също така да намерят най-добрата звездна половинка на Пипа Мидълтън, сестрата на Кейт Мидълтън.
Проучването показало, че най-подходящ за кралската балдъза е актьорът Райън Рейнолдс. Следват го Джейк Гиленхал, Леонардо ди Каприо, Райън Гослинг, Джеймс Франко и Робърт Патисън.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.