Хайди Пандора е млада американка, която твърди, че е страдала от депресия в продължение на две години и че пътуването по света е спасило живота й. С малкото уточнение, че тя не може да си позволи скъпите почивки, джетове и полети до екзотични дестинации.
Затова Хайди е прибегнала до услугите на сайтове, които предлагат срещи с мъже. Поправка, с богати мъже.
24-годишната Хайди нарича себе си "пътник на пълно работно време" и е посетила над 20 страни за 3 години, откакто е член на сайта "Miss Travel".
Бившата масажистка, която живее в Орландо, Флорида, разказва пред "The Sun", че е наясно, че някои от мъжете в сайта са женени.
"Не виждам като голям проблем фактът, че правя секс с женени мъже. Ако те са женени и търсят нещо различно, те не са щастливи. Някои от тях дори нямат сексуални отношения със съпругите си", казва Хайди.
Хайди, която е посетила дестинации като Дубай, Мароко, Хавай Аруба и Тайланд, твърди, че никога не се е чувствала притисната да прави секс с мъжете, с които пътува.
Вместо това тя казва: "Ако имаме химия се получават нещата. Но ако нямаме, просто се забавляваме по време на пътуването или аз се връщам обратно".
"Бих искала да намеря Единственият, но точно сега искам да пътувам и да видя света", споделя още Хайди.
"Така че да се срещаш с женени мъже е предимство, те не се обвързват емоционално с мен. И не преследват нищо", отсича жената.
По време на пътуванията си тя не плаща нищо. Може и да си делят разходите, но тя предпочитала да пести пари за собственото си бъдеще.
"Така че не искам да харча пари за пътувания, защото е много скъпо",смята момичето.
Според нея скъпите екскурзии са спасили живота й. Страдала от депресия, имала около $3000 в сметката си.
"Попитах се - ако днес е последният ми ден какво бих искала да правя? Мечтата ми е да пътувам, но не мога да си го позволя", разказва Хайди.
Успяла да отиде до Мексико и щом видяла синята вода депресията изчезнала. След това искала да пътува, но не знаела как да си го позволи. После попаднала на сайта, който я свързва с богати мъже, които си търсят компания за почивките си, и се пристрастила.
Споделя, че все още страда от депресия, но не е толкова зле, колкото преди.
А какво смята семейството й?
"Цялото ми семейство знае какво правя. Майка ми е много щастлива за мен, защото знае, че винаги съм искала да видя света", споделя Хайди.
А хората, които я съдят?
Та те просто й завиждат!
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Нидерландски съд забрани на Grok да генерира голи снимки
Nasdaq навлезе в корекция заради противоречивите послания за войната в Иран
Страните от ЕС напредват с плановете за центрове за депортиране в трети страни
Китай е забранил на главния изпълнителен директор на стартъпа Manus да напуска страната
Кои са спорните моменти в Закона за прозрачност и представителство на интереси
Лихвите по новите депозити растат през февруари на месечна, но намаляват на годишна база
Традиции и поверия за празника на 27 март
Времето днес: Студ и гръмотевици, на места и сняг
Хороскоп за 27 март: Ново начало и успех за няколко зодии
Пет храни и билки с диуретичен ефект за лекота и здраве
Тръмп отложи с 10 дни ударите по ирански енергийни обекти след искане от Техеран
Полицията с призив: Издирва се жената, наръгала четирима души в София
България излиза срещу един от най-слабите национални тимове в света
Соломонови острови – България
Швейцария – Германия
Уругвай – Англия
Спортът по телевизията днес, 27 март
Мачовете по телевизията днес, 27 март
Нумерологична прогноза за 27 март
Защо сезонните зеленчуци са толкова важни за здравето
Таро карта за 27 март, петък
Дневен хороскоп за 27 март, петък
Smart Care реализира 10000 поръчкови душ кабини в София – Какви са съветите на екипа?
Нумерологична прогноза за април 2026
Пазар: Цените на електромобилите втора ръка падат много по-бързо от колите с ДВГ
Путин сравни войната в Близкия с пандемията от COVID‑19
Нова мода: Употребявани коли от Китай заливат пазара в ЕС
Тийнейджър уби майка си с чук след съвети от AI (ВИДЕО)
Третокласници от Нови пазар участваха във викторина за Първо българско царство
Учени: Може да пропускаме сигнали от извънземни заради космически „шум“
Откриха скелета на д’Артанян, твърдят археолози
През 1883 г. Луната неочаквано става синя, а Слънцето – „великолепно зелено“: Какво е обяснението?
Материали-чудо могат да направят обектите „невидими“
Учени създадоха първия атлас на мозъка: Как се променя той с възрастта
Загадъчен сигнал доказва съществуването на първични черни дупки?