Какво трябва да прави една плеймейтка, да говори или да мълчи? Отговорът е – да пъшка! Кандидатките за тази титла мечтаят за петзвезден живот, задължително all inclusive, а и на бартер. От тяхна страна се иска само да са красиви и разкрепостени.
Мис Плеймейт е един от утвърдените конкурси у нас, който ражда модел на поведение сред подрастващите девойки, за жалост. Тези, които искат още незавършили училище да имат шанса да срещнат един доктор, да му благодарят и да не работят цял живот. Най-успешната плеймейтка е Николета Лозанова и тя е примерът за подражание.
Сцената на този конкурс наистина преобразява живота на кандидатките. Състезателният елемент да бъдеш номер едно в надпреварата не е най-важен, идеята е да оплетеш в мрежите си някой Мачо предприемачо.
Мис Плеймейт 2011 със сигурност ще се запомни повече от миналогодишното издание. Организацията на конкурса бе по-добра, селекцията на кандидатките за лесна слава, също. Водещата Мария Силвестър също си бе на мястото, за разлика от красивата Диляна Попова, която "впечатли" гостите на предния конкурс с монотонния си тембър и липса на капка живец при реализацията на сценария. Както винаги, и победителката Меги ще бъде подложена на дисекция.
А изброрът на №1 наистина бе изненадващ и ще бъде подложен на обсъждане. Защото победителката е по-подходяща за конкурс като Мис България, а не за Плеймейт. Може би заради това тя допадна на шефката на "Визаж" Жени Калканджиева, която често атакува типа "Златки", представящи се за модели. Другото, което отличи поне на пръв поглед Меги от останалите участнички, е, че обича да чете! Което си е истинска сензация, ако е вярно.
Първата, която възропта срещу нея, бе Гергана Райчевска. На Плеймейт 2010 тя бе сигурна, че ще се сдобие с първото място, дори час преди церемонията всичко изглеждаше предрешено. В крайна сметка бе избрана Дорис Дилова. При обявяването на победителката Райчевска възропта и на глас попита: "Какво е това?". Може би не й хареса, че събралата най-много гласове има по-малко силикон от нея.
Подгласнички в конкурса станаха сочените за фаворитки Моника от Дупница и Галя от Стара Загора. Именно в тях е "надеждата" за поддържане на армията на "Златките". Преди конкурса заралийката си направи PR с голи снимки в едно легло с Азис, но на всеки му е ясно, че идеята й не е била да вкара в "правия път" фолкзвездата.
Иначе за протокола сред гостите на конкурса се откроиха пластични доктори и техни творения като Златка Райкова, Гергана Райчевска и Мис Дупе Биляна Йотовска, разпадналия се дует Азис и Ванко 1, футболиста Гардар Гунглаугсон и далеч по-известната му съпруга Асдис Ран, строителния предприемач и бивш футболист Георги Илиев – Майкъла.
Николета Лозанова, която отскоро се изявява като певица, също гледа своите наследнички, като този път бе под крилото на медийния си изповедник Мартин Карбовски. Журналистът втрещи още на влизане, като прояви каприз по женски, че щял да се снима на стената на славата само ако е с Николета.
След края на церемонията плеймейтките се "раздадоха" на афтър парти с Андреа, като за радост на гостите си останаха по бельо.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Украйна даде данни за повредата на "Дружба" на европейски представители
Happy стана генерален спонсор на спектакъла „Кораб в сърцето“
ЕЦБ очаквано не промени лихвите, но влоши прогнозите си за инфлацията заради нарастващата несигурност
"Дронамикс" планира първите си търговски полети тази година по маршрут София-Русе
Провал с въздушните линейки: Ползваме два от пет хеликоптера, няма бази и работеща система
България е сред свободните страни с най-рязко влошаване на оценката за свободата
Спипаха над 30 пияни и 6-ма дрогирани шофьори за ден
Съдът отхвърли искането за експертиза на запис с Кьовеши пред ЕП по делото срещу Петков
Циклонът "Нарел" приближава Австралия с ветрове до 260 км/ч
Столичната община започна мащабно почистване на фасади и площади
Проверяват се нарушения в животновъдни обекти в Ихтиман
Левски получи двоен стимул в битката с Лудогорец за титлата
Мъри дава живец на Гьоз-Гьоз в базата
Голяма новина за ЦСКА и Лудогорец, Левски също е замесен
Бити от Сенегал на финала: "Служебните" от Мароко празнуват "титлата"
Локо Пловдив се похвали с историческо събитие + СНИМКИ
Отпадането на английските клубове показа слабост на Висшата лига
Катерина Иванова: Основният симптом при жените с ендометриоза, е изключително болезнена менструация
Вкусна рецепта с риба за Благовещение
Тест с карти: Какво ще се промени в живота ви до една година?
Време е за приказки!
7 храни с повече протеин от яйцата
7 могъщи поверия за пролетното равноденствие на 20 март
Над 4700 са кандидатите за власт на вота за 19 април
Над 35 000 заявления за гласуване в чужбина са подадени до момента
"Проклятието" на еврото застигна и риболовния билет
Данъчните ще ни следят с изкуствен интелект
Евакуираха цял блок в Добрич заради пожар
Продължават акциите срещу контролирания и вот в цялата страна
Мистериозна огнена сфера в небето над САЩ предизвика паника
Откриха нови луни около Сатурн и Юпитер
Защо НАСА отложи извеждането на ракетата за мисията „Артемис II“
Агонията на кометата C/2025 K1 ATLAS се превърна в неочакван подарък за науката
Астронавтът от Starliner Бъч Уилмор разказа за преживения ужас в орбита
Рядко явление в Атлантическия океан: Морски гиганти са забелязани на неочаквано място