Умиращ от онкологично заболяване китаец се е оженил за секс кукла. Той не искал след кончината си да остави вдовица, затова взел за своя съпруга... пластмасовата кукла, съобщава "Дейли Мейл".
28-годишният мъж искал да вдигне истинска, голяма сватба, преди да си отиде от този свят, но пък не искал истински, живи хора, да преодоляват болката от загубата му.
"Младоженците" са си направили и сватбена фотосесия: прегръщат се на фона на облян от слънчеви лъчи прозорец или пък се "гледат" влюбено очи в очи.
"Булката" пък е имала всички изживявания на традиционна сватба - гримьор, който да я подготви за големия ден, както и няколко рокли, измежду които да избере. На една от снимките "момичето" е облечено с бледолилава рокля.
Ако "булката" не беше очевидно изкуствена, то това би могло да бъде сватбената фотосесия на всяка една двойка. Интернет пространството в Китай е раздвоено - някои предполагат, че това е просто маркетингов трик, макар че не дават идеи какво точно се продава, други пък смятат, че действията му са напълно разбираеми.
Фотографката на двамата младоженци защитава клиента си и смята, че личната му свобода не трябва да бъде нарушавана. Няма информация дали бракът е официално регистриран от властите.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Може ли манията около AI да препъне големите компании?
Кризата с горивата в Русия тласка повече купувачи към китайски електромобили
Политиката на Тръмп по депортация застрашава селските региони
Bloomberg TV Bulgaria и Bulgaria ON AIR излъчват церемонията Real Estate Awards 2026
Кадър на деня за 5 юли
AI компаниите се борят за властта на правителствата
Църковен празник на 6 юли - поверия, забрани и кой празнува имен ден
Левски готви седми трансфер: Шампионите работят по три варианта за нов централен защитник
Карлос Кейрош напусна Гана след Мондиал 2026
Франция готви протест до ФИФА за жълтия картон на Майкъл Олисе преди четвъртфинала с Мароко
Руди Гарсия избухна срещу ФИФА заради Балогун: Все едно е първоаприлска шега
Холанд: Всеки иска да играе в Реал Мадрид!
Бруно Гимараеш с исторически пропуск: Първият бразилец от 40 години, изпуснал дузпа на Световно първенство
Нумерологична прогноза за 6 юли
Сочно телешко със сладък картоф – протеинова вечеря
Мощен портал на 7/7 отключва късмета на 3 зодии
Йога за правилна стойка – 10-минутна практика при проблеми с кръста
На 6 юли имен ден празнуват Валентин и Валентина
Дневен хороскоп за 6 юли, понеделник
Норвегия и Англия изхвърлиха Бразилия и Мексико от световното
Как изглежда географията на глобалното свръхбогатство?
Автоинструктори: Слабата подготовка причинява повече катастрофи
Проучване: Дори едно питие дневно може да повиши кръвното налягане
Българите свиват консумацията на хляб и тестени изделия, предпочитат плодове и зеленчуци
Марк Рюте залага на подчертани дипломатически ласкателства за запазване на американското участие в НАТО
Книгата, която обясни Вселената: „Математически начала на натуралната философия“
Уловиха „шепота“ на всички звездни експлозии във Вселената
Еверест отстъпва: Кои са най-опасните върхове в света?
Преди 400 г. художник е изобразил феномен, който науката e потвърдила едва наскоро
Малка бактериална тайна може да доведе до по-добри лекарства срещу рак
НАСА с необичайно обещание: Футболна топка ще лети до Луната, ако САЩ спечелят световното първенство