BGONAIR Live

В кои случаи пълнеем от смути?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Дзъ
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Във всички случаи
отговор Сигнализирай
6
Арменско смути
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Може ли да се ядат ябълки от Чернобил.Може, но огризките трябва да се заравят по-надълбоко.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А в кои случаи е смущаваме от пълни?
отговор Сигнализирай
4
ДО 3
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Евала брат! Хахах как си ги наредил тия двамата селски тояги! Само така! *** обичат да муат ***, суроватка за прасетата, мазни меса и суджуци, да се тъпчат здраво до ламарината хахаха
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Това заглавие ме смути.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
у наше село му викаме помия
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тези смутита са такава гнусотия, че не мога да ги гледам камо ли да ги пия. Като че ли нямам зъби да си ям плодове, та ще правя бъркочи.
отговор Сигнализирай
Новини