Астрологията е наука, която изучава взаимодействието между Слънцето, Луната и останалите планети и отражението им върху живота, хората и причините за събитията, случващи се на Земята. Астрологът вижда тези аспекти и ги анализира.
Tialoto.bg ви предлага седмичен хороскоп за периода 16 – 22 ноември, изготвен от астролога Петя Георгиева.
Овен
Създайте си план на действие още в началото на седмицата. Направете го така, че да си осигурите баланс между работа и почивка. На моменти ще се налага да напускате зоната на собствения си комфорт, за да отстоите или подобрите позициите си, но ще е за кратко и няма да е свързано със сериозни усилия. Заемайки се с някаква работа я правете „като за последно“. Старанието ви ще бъде оценено високо. Съмнително е дали ще получите допълнителни приходи, така че не рискувайте. Не обсъждайте плановете си с личности, на които не сте сигурни, че можете да се доверите. Малко предпазливост ще ви спести неприятности. Малки разходи за развлечения или някакво дребно удоволствие можете да си позволите в края на седмицата.
Телец
Преодолейте вътрешните страхове, за да повишите ефективността си. Ще разполагате с достатъчно добри възможности за разширяване на собственото си влияние. Дали ще се възползвате от тях или не, зависи изцяло от вас. Енергетиката и творческият ви потенциал са силни. Ще можете да довършите сложни занимания, които по някакви обективни причини са били в застой. Избягвайте контактите с непознати. Не запълвайте всичкото си свободно време само с домашни и битови задачи. Организирайте си подходящи спортни занимания или разходка сред природата. Въздържайте се от пътуване на дълги разстояния, ако не е абсолютно необходимо. Поддържайте финансовите си сметки изрядно. Допълнителни приходи е възможно да получите от колективна дейност, извършена преди време. Деловите контакти ще са обещаващи по отношение предстоящите споразумения.
Близнаци
Периодът ще е видимо успешен за представителите на вашия знак, занимаващи се с интелектуални и творчески дейности. Всички останали ще повишат работоспособността си, ако редуват еднообразните и монотонни занимания с делови срещи, професионални дискусии и от време на време леко променят обстановката около себе си. С по-малко усилия ще се справят работещите в режим „хоум-офис“. Организацията на процеса работа-почивка ще зависи изцяло от тях и ще могат да поддържат устойчив тонус и добра физическа кондиция. Обстоятелствата може да ви принудят да направите непредвидени разходи и да прибегнете до финансовите си запаси. Преценете взискателно дали наистина си заслужава. Не се разсейвайте с второстепенни занимания и не омаловажавайте собствените си грешки. Коригирайте ги своевременно и те ще останат незабелязани.
Какво очаква представителите на останалите зодии през седмицата в Tialoto.bg
Източник: Tialoto.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Л. Богданов: Далеч сме от сериозна енергийна криза и субсидии не са необходими
Dow влезе в територия на корекция, докато S&P отчете пети пореден седмичен спад
Кадър на деня за 27 март
ЕК стана жертва на хакерски набег
Г-7 ще гарантира сигурността на Ормузкия проток, но след края на войната с Иран
Л. Тулев: Европейски модел в защита на гражданите и контрол върху AI ще е конкурентно предимство
Йотова отличи Съюза на артистите с Почетния знак на президента
Хороскоп за 28 март: Възможности и предизвикателства за зодиите
Времето днес: Дъждовна и облачна събота с гръмотевици
Кои са имениците на 28 март и какви забрани трябва да спазваме
Дончич с ново техническо, наказанието няма да му се размине този път
Шеметен трансфер: Фейенорд купува звезда на Лудогорец за 8 млн. евро
Последна надежда за низвергнат в ЦСКА
Веласкес с много силни думи за Левски
Левски изпуска головата си машина?
Сабаленка гони “Sunshine Double” срещу любимката на Америка
Reebok пренаписва правилата между спорт и стил
Любовен хороскоп за 30 март – 5 април
5 задължителни елемента на пролетния маникюр
Веган купа с киноа и нахут
Нумерологична прогноза за 28 март
Таро карта за 28 март, събота
Времето във Варна на 28 март 2026
Тази нощ местим стрелките с час напред
Честваме паметта на свети Боян-Енравота и на преподобните Иларион и Стефан Изповедник
Огнеборците потушиха 57 пожара през последното денонощие
Раздадоха за 52-ри път наградите "Икар"
Футболист на Черно море донесе победа на младежките национали
Защо колонизацията на Марс може да се окаже еволюционно самоубийство
Кометата C/2026 A1 продължава полета си към Слънцето
Палеонтолози откриха: Стотици яйца на динозаври, престояли 70 млн. години
Възможно ли е да се зачене дете в Космоса: Ново проучване разкрива сериозни пречки
Учени откриха кокаин, кофеин и лекарства в акули край Бахамите
Учени откриха магнитен двигател в недрата на Слънцето: Причинява опасни бури