BGONAIR Live

Само конско за футболистите на Левски

На този етап глоби няма да бъдат налагани

Само конско за футболистите на Левски

Здраво конско отнесоха играчите на "Левски" за позорното 1:3 от ЦСКА.

Засега обаче глоби няма да бъдат налагани, но футболистите нямат право на грешка.

Освен това до второ нареждане тренировките остават закрити. Продължава и медийното ембарго за футболистите.

"Сините" обявиха, че нямат контузени от сблъсъка с "армейците". Аут за мача с Локомотив София в неделя е единствено Христо Йовов, който получи червен картон.

Гара Дембеле пък бе пратен във фитнеса след триенето на сол в съблекалнята.

Вижте още

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата