Левски завърши наравно 1:1 с арменския ФК Импулс в контролна среща, която се игра в Ларнака. Българският тим изравни резултата чрез автогол на съперников футболист през първото полувреме.
В деветата минута Импулс сътвори мълниеносна контраатака, която изненада защитата на Левски и Кьозилен откри резултата. Малко след това Осепян пропусна да удвои аванса на своите.
Постепенно българският тим се успокои, напипа верния ритъм и в крайна сметка логичното изравняване на резултата не закъсня.
В 29-тата минута Илиян Йорданов се включи чудесно отдясно, изпрати топката в посока наказателното поле и там защитникът на Импулс Пузанов се опита да изчисти. Той обаче не бе преценил добре къде се намира вратата и си вкара ефектен автогол.
През второто полувреме и двата отбора имаха своите възможности, като на два пъти над всички бе вратарят на Левски Михаил Иванов, който спаси опасни удари.
Как точно се разви срещата, четете в Gol.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.