IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Феновете на ЦСКА посрещат като месия Христо Стоичков на "Армията"

Треньорът на Литекс излиза срещу червените в събота

Феновете на ЦСКА посрещат като месия Христо Стоичков на "Армията"

Феновете на ЦСКА ще посрещнат изключително радушно Христо Стоичков при гостуването на Литекс на "червените" в събота.

Срещата ще се играе на стадион "Българска армия" и от ръководството на ЦСКА се подготвят да приветстват подобаващо легендата на клуба.

Феновете на ЦСКА също обещаха, че ще приветстват със скандирания своя любимец, както го направиха миналата пролет, когато Стоичков за първи път стъпи на "Армията" като треньор на ловчанлии.

Сержиньо или Нджонго Присо пък е единствената дилема пред Миодраг Йешич за първия мач на ЦСКА от новия полусезон.

Треньорът на червените бе набрал на камерунеца още в началото на подготовката, а пък в последно време не е особено доволен от формата на Сержиньо.

Статистиката пък е категорична, че Миодраг Йешич е абсолютния властелин на сблъсъците между "червени" и "оранжеви". Сърбинът няма поражение нито като треньор на "армейците", нито като наставник на ловчанлии.

Досега Йешич е участвал в общо 5 дербита между ЦСКА и Литекс - 4 пъти от страната на "червените" и веднъж от лагера на провинциалния тим. Генерала има 3 победи и 1 равенство с ЦСКА и реми 0:0 като треньор на Литекс.

Още футболни новини четете в Gol.bg

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата