Бойната карта на новото лятно издание на професионалната галавечер SENSHI 22 е пълна с впечатляващи сблъсъци и ще представи на публиката редица елитни бойци и общо 13 тежки двубоя. Билети за бойното шоу могат да се закупят от мрежата на Eventim.bg.
Първите пет срещи, които са включени в бойната карта на SENSHI 22, са финалните двубои на Световната купа за аматьори KWU SENSHI, която се провежда в 5 категории: -70, -75, -80, -85 и до -90 кг по правилата на KWU SENSHI. В рамките на три последователни дни, от 4 до 6 юли, аматьорите ще преминат през напрегнати елиминации и полуфинални битки, давайки всичко от себе си в стремеж към финала.
В светлината на прожекторите на международната бойна галавечер на ринга ще излязат и 16 професионални атлети от 12 държави, сред които публиката във Варна ще види и четирима български бойци, както и два наелектризиращи мача в защита на Европейските титли на SENSHI. За победа на плажната арена пред ресторант „Море“ ще се борят и много доказали се бойци от водещи бойни школи, които за първи път ще демонстрират уменията си на арената на SENSHI.
Феновете на бойните изкуства, които желаят да се насладят на бойния спектакъл SENSHI 22 от първия ред на плажа, могат да закупят своя билет в мрежата на Eventim.bg.
Бойната галавечер ще се излъчва и на живо по Bulgaria ON AIR и Max Sport 2 за България, както и в реално време за цял свят по американската телевизия TrillerTV, на senshi.com, boec.bg, boec.com, kwunion.com и kyokushinkarate.news.
22-ото издание на SENSHI се организира със съдействието на Професионалната лига на Световния киокушин съюз (KWU International Professional League), както и със специалната подкрепа на ЗАД „Армеец“, MAX Sport, „България Еър”, М Кар Груп – BMW дилър и „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“.
Медийни партньори на SENSHI 22 са порталите за бойни спортове Boec.BG и Boec.COM, националната телевизия Bulgaria ON AIR, спортния канал MAX Sport 2, американската онлайн телевизия за бойни спортове TrillerTV, информационната медия DIR.bg, YouTube канала КОД Спорт, kwunion.com, информационният портал Kyokushin Кarate News и Fighto.News.

Парламентът одобри на първо четене законопроекта на държавното обществено осигуряване
Приходите от нощувки в българските хотели растат с близо 21% за година през май
МАЕ: Световното търсене на петрол ще отбележи първия си годишен спад от 2020 г. насам
Промишленото производство в България продължава да се свива през май
Срещата на върха на НАТО в Анкара беше пропиляна възможност
Въглеродните емисии на Microsoft скочиха с 25% през 2025 г. заради центровете за данни
България застава пред ЕК в процедура по свръхдефицит
Вдигат медицински хеликоптер за тежко болно дете от Сандански
Бюджетът на ДОО мина на първо четене в НС, но разпали страстите в залата
Шишков даде срокове за недовършената отсечка от Околовръстното на София
Гледайте на живо полуфиналите и финалите на KWU SENSHI Световна купа за аматьори 2026
Адриен Рабио: Не се страхувахме от Мароко, заслужено сме на полуфинал
Карлос Насар - новият звезден шампион на Бахрейн!
Деклан Райс е изолиран заради вирус преди четвъртфинала на Англия срещу Норвегия
Бавят топ трансфер на Левски
Гледайте на живо полуфиналите и финалите на KWU SENSHI Световна купа за аматьори 2026
Шампион, нов стадион и Европа. Срещу какво всъщност се воюва в Левски?
Любими храни с ниско съдържание на мазнини
Рецепта за хрупкави пържени филийки
5 ключови добавки, които подпомагат забременяването
Новолуние в Рак на 14 юли: Как ще се отрази на всяка зодия
Работете по-умно, живейте по-добре: формулата за истински баланс
3 цвята, които никога не излизат от мода през лятото
Експерт: Варна не е проектирана за толкова много автомобили
Изложба за Бенджамин Франклин и връзките му с Българското възраждане гостува във Варна
Разрешиха драгажни дейности в пристанищата Варна и Белослав
Коста Стоянов: Не бяхме допуснати до изслушването за дейността на КУБ и Невзоров
Спипаха 43-годишна варненка с наркотици
Задържаха шофьор с 1,2 промила алкохол във Варна, отказал да даде кръвна проба
НАСА търси доброволци за симулация на живот на Луната и Марс
5 риби, които са плували още по времето на динозаврите
Учени откриха как да спрат екстремния климатичен феномен Ел Ниньо
Най-мощният телескоп в света започна работа в търсене на тъмната материя
New Horizons се събуди от рекордна хибернация в дълбокия космос
Затоплянето на океаните е причината за най-голямото измиране в историята на Земята