IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Микел Артета: Донарума спаси ПСЖ и в двата мача

Мениджърът на Арсенал тотално разочарован от загубата

Снимка БГНЕС

Снимка БГНЕС

Мениджърът на Арсенал Микел Артета не скри тоталното си разочарование след отпадането на тима на полуфинала в Шампионска лига.

Лондончани загубиха битката за място на финала в Мюнхен с Пари Сен Жермен, след като записаха две загуби – 0:1 на свой терен и 1:2 в Париж.

Специалистът изтъкна ролята на вратаря на Пари Сен Жермен Джанлуиджи Донарума за успеха на съперника.

"Мога да поздравя Пари Сен Жермен с класирането за финала – каза Артета след реванша. – Най-добрият играч на терена и в двата мача бе вратарят им. – Мисля, че бяхме като цяло много равностойни.

Много по-равностойни от това, което показват крайните резултати в мачовете. Донарума наклони везните в тяхна полза. Гордея се с играчите ми и с това, което направиха днес. От начина, по който успяха да се справят с напрежението.

Това, което направихме тук в Париж днес бе наистина впечатляващо. Понякога обаче се налага да признаеш превъзходството на съперника и да го аплодираш. Вратарят им спечели и двата мача“.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата