Сигнал за граната затвори кръстовище на "Обелско шосе"

Полицейски екипи проверяват на място информацията
Обновена: 14 яну 2017 12:05 | 14 яну 2017 11:11, Красимир Ангелов
7
Сигнал за граната затвори кръстовище на "Обелско шосе"
Снимка: Булфото

Сигнал за открита граната затвори тази сутрин кръстовище на "Обелско шосе", съобщават от СДВР.

Около 09.10 ч. на тел. 112 е постъпил сигнал за граната на ул. "Обелско шосе" №8 в район "Връбница". Веднага на място са изпратени полицейски екипи и специалисти по обезвреждане на подобни устройства, които да извършат проверка.

След сигнала бе затворено за движение е кръстовището на ул. "Обелско шосе" и бул."Дмитрий Лихачов". Движението на градския транспорт бе пренасочено по алтернативни маршрути в района.

Малко след 11 часа движението бе възстановено, а ръчната граната бе иззета от органите на реда. Тепърва ще се установи каква е точно тя и как е попаднала там.
 


7
Още от
Напиши коментар Коментари
4
1
 
0
 
! Отговори
смЕх преди 1 година
И защо за бога на "Обелско шосе",а не в снощната дупка която зина на жълтите павета пред шадравана поне там има кого да свитнат и най-смешното е,че като гледам хората няма да имат нищо напротив.
3
0
 
17
 
! Отговори
Най-вероятно преди 1 година
Някой от бежанците си я изтървал. :D
2
0
 
15
 
! Отговори
анонимен преди 1 година
До БОЙКО БЪЧВАРОВА
АМА ПЪРВО ГИ ХВЪРЛЕТЕ В НС
1
0
 
22
 
! Отговори
БОЙКО БЪЧВАРОВА преди 1 година
ДОБРЕ ДОШЛИ ДРАГИ АЗИАТСКИ НАШЕСТВЕВИЦИ.БЪЛГАРСКАТА ТЕРИНОРИЯ Е ВЕЧЕ ВАША И МОЖЕ ДА ВЗРИВЯВАТЕ И ГЪРМИТЕ КОЛКОТО СИ ИСКАТЕ..ТАКА КАКТО ВЪВ ВАШИТЕ АЗИАТСКИ КОЧИНИ.