Нигериец извежда Вихрен на върха в “Б” група

Отборът на Вихрен (Сандански) излезе на първо място в “Б” група, след като победи Спартак – 2003 с 3:1
20 мар 2005 21:53,

Отборът на Вихрен (Сандански) излезе на първо място в Б” група, след като победи Спартак – 2003 с 3:1. Резултатът бе открит от Георги Бачев в осмата минута на двубоя, но след още осемнадесет минути гостите изравниха чрез Тодоров. Победата за Вихрен донесе нигериецът Ододжи, реализирал две дузпи съответно в 31-та и 73-та минута. Двата отбора имат в актива си по 40 точки, но по-добрият баланс от директния сблъсък изведе домакините начело във втория ешалон.

Етър победи с 2:0 Академик и по този начин спечели първата си победа за пролетния сезон. Пред около 1000 зрители на стадион Ивайло головете за домакините отбелязаха Мариян Генов и Веско Станчев.

С попадения на Дормушали Саидходжа и Димитър Пашев Ботев (Пловдив) спечели 11-та си победа, след като победи Шумен като гост с 2:0. Победата изкачи канарчетата” на четвърта позиция във временното класиране с актив от 37 точки- само 3 по-малко от лидерите Вихрен и Спартак.