Пари Сен Жермен и Монако завършиха с равенство

Бербатов остана на пейката за началото и се включи във второто полувреме
2 мар 2015 09:44,
0
Снимка: Архив Reuters

Пари Сен Жермен и Монако завършиха миролюбиво 0:0 в дербито на 27-ия кръг във Франция.

Ремито очевидно задоволи и двата отбора, след като позволи на ПСЖ да се приближи само на една точка до лидера Олимпик Лион, а Монако излезе еднолично четвърти в класирането.

Димитър Бербатов остана на пейката за началото и се появи в игра в средата на второто полувреме на мястото на Антони Мартиал.

И влизането на българина не донесе острота в действията на Монако и двете нули в края останаха да светят на таблото. Гостите от Париж бяха по-активни и търсеха повече гола, но пропуски направи Хавиер Пасторе и Едисон Кавани.

Особено чисто бе положението на Пасторе в 62-а минута, след като не намери рамката на вратата след пас на Марко Верати. В крайна сметка отсъствието на наказания Златан Ибрахимович оказа влияние и ПСЖ така и не успя да стигне до гол.