Литекс и Лудогорец не успяха да си вкарат гол в Ловеч

Двата тима завършиха 0:0 в първи мач от 1/4-финалите за Купата на България
4 мар 2015 20:58,
1

Литекс и Лудогорец завършиха наравно 0:0 в първи мач от 1/4-финалите за Купата на България. През всички 90 минути двата отбора мислеха повече как да не допуснат гол, отколкото да стигнат до успеха.

Треньорът на домакините Красимир Балъков предприе няколко промени в титулярния състав, в сравнение с мача между двата отбора отпреди няколко дни в „А” група, спечелен от ловчанлии с 1:0.

Атаката на отбора поведе новото попълнение Бьорн Маарс, а Кирил Десподов остана на резервната скамейка. Илия Миланов и Иван Горанов заеха местата в защита на Пламен Гълъбов и Васил Божиков, докато Румен Руменов смени наказания Кристиан Малинов.

Георги Дерменджиев също направи няколко промени. Владислав Стоянов седна на скамейката за сметка на Иван Чворович, а Роман Безяк стартира от 1-ата минута на позицията на Жуниор Кишада.

Христо Златински също получи шанс за изява, докато Фабио Ешпиньо не започна мача. Георги Терзиев беше предпочетен пред Александър Барт. Абел Анисе пък замени контузения Вандерсон, а на мястото на санкционирания Козмин Моци стартира Александър Александров.