Сензационно Локо Пловдив на 1/2-финал за Купата

"Смърфовете" победиха адашите от София и като гост
25
Снимка: Булфото

Локомотив Пловдив се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на България, след като елиминира Локомотив София.

"Смърфовете" победиха с 2:1 на стадиона в "Надежда" и с общ резултат от двата мача 4:2 продължава напред.

Ласиман откри за гостите в 33-та минута, а в 44-та Траянов изравни за столичани. Делев обаче вкара първия си гол от много време насам, след като се разписа от 55-ата минута и така донесе успеха на гостите.

Известно е, че заради терена на Локо имаше сериозно претенции от страна на ЦСКА, след като "червените" загубиха визитата си с 0:2 на стадиона в Надежда.