Автогол съсипа феноменалната серия на ЦСКА

В Сандански Бранеков отбеляза в собствената си врата
11 окт 2015 18:30,
19

ЦСКА продължава да гази без проблем в Югозападната "В" група, като този път тимът успя да разбие с 5:1 Вихрен при гостуването си в Сандански.

Това стана в среща от 10-ия кръг на групата, като след този мач статистиката показва 48 вкарани гола за ЦСКА и един допуснат от началото на сезона. Въпреки загубата си санданчани са първият отбор, който бележи гол на "Армейците" от началото на сезона.

Отборът е лидер в класирането и има в актива си 30 точки.

Йордан Йорданов откри резултата още в 7-ата минута, а три по-късно Николай Цветков удвои аванса на гостите, а в 31-ата минута вкара и второто си попадение за класическия резултат.

Коце Хазуров покачи преднината в 33-ата минута, а две минути преди почивката отбеляза също второ попадение. Бранеков си вкара автогол в 81-ата минута и така съсипа целта за още една суха мрежа на тима му.

муспи преди 8 години
В А Окръжна могат да имат още по феноменална серия. А ако ги засилят във В Окръжна което ще е много справедливо, ще имат исторически победи с по 30:0!
13
4

14

Анонимен преди 8 години
За каква "феноменална серия" става въпрос във "В" група? Може ли журналистът, написал това заглавие, да ми обясни, моля? Да заповядат след някоя друга година при професионалистите да видим каква ще им е феноменалната серия на тия. Смешници. Закривай
12
4

14

Сандо преди 8 години
ама от кога пишете за В-групата ?!?!? .... за ЦСКА 2 години не искам и да чувам и като се върнат в А група пишете пак
11
2

16

Петърчо преди 8 години
Тези "журналисти" които изпитват оргазъм всеки път когато ЦСКА спечели мач имат ли предвид че въпросния отбор играе във "В"група? Знаят ли че има и Б група та чак и А? Уникална серия, отбора мачкал наред... То оставаше и да губи мачове... А както е тръгнало с дълговете може и да ги затрият като отбор... Да живее независимата и безпристрастна журналистика в България! Както е тръгнало ЦСКА ще изпълни петилетката за четири години!
10
0

3

Порти Портев преди 8 години
До АнонименПрав си, всяко едно от тези неща които спомена добавя към пародията. Давай да тургаме и национала и кой от къде е.
9
2

14

vlady преди 8 години
Браво на Бранеков преди няколко години беше автоголмайстор на Рилски Спортист дано постигне подобни успехи и в ЦСКА.
8
2

6

7
0

8

NO NALI SE BIAHME RAZBRALI C DNES.BG. DA NE PISHAT STATII ZA TOZI FALIRAL OBOR.
6
5

7

onz преди 8 години
сс, видехме назначените шампоани от говедоспор и лахнометец до къде докараха национала. по добре да се радват хората на приятни за гледане мачове ако ще и в ер малък група, отколкото в праймтайма на националната телевизия (която е на държавна субсидия, т.в. харчат моите и твоите пари) да прожектират шуреците зетовете и баджанаците в едно с назначените владогаджевци. не щото е лошо да си назначен. щото не могат да изкарат куче из бъзе.
5
1

17

Брех,тези професионални аматьори,каква сила каква мощ!Догодина направо в Шампионска лига!
4
2

10

dali cska ako bese v a grupa stese da pravi fenomalna seriya gospoda zurnalisti may zabravyate cska e pri amatorite
3
5

22

Толкова ни е зле футбола, че журналисти от всички медии се плюнчат от кеф като ЦСКА громи, че чак феноменални серии обявяват. Всички май забравят, че ЦСКА играе в третото ниво на първенството с професионални футболисти. Голям кеф, голямо нещо.
2
21

8

зорба преди 8 години
До непукистАбе, смотан, колко от тях са професионалисти бе,...нали това им е първи сезон на 90 % от момчетата.
1
9

27

непукист преди 8 години
Каква феноменална серия вие луди ли сте касае се за югозападна "В" група играчите на ЦСКА са професионалисти и играят срещу аматьорски отбори ,ако тези резултати ги считат за постижение то значи нивото им е паднало много ниско.Народа го е казал на умрял кон нож да вадиш.