Байерн с нова голяма победа и 10 точки преднина

Лидерът вече е с 59 точки на върха пред втория РБ Лайпциг
11 мар 2017 21:18,
2

Байерн Мюнхен победи Айнтрахт Франкфурт с 3:0 в среща от 24-ия кръг на германската Бундеслига, играна на стадион "Алианц Арена".

"Орлите" изиграха много смело първо полувреме и имаха своите възможности, но в края му получиха два гола в рамките на четири минути чрез Роберт Левандовски и Дъглас Коста, пише gol.bg.

След почивката момчетата на Нико Ковач продължиха да търсят своя шанс и нацелиха греда чрез Ребич, а малко след това Левандовски сложи точка на спора с второто си попадение в двубоя.

Лидерът Байерн Мюнхен събра 59 точки и вече води с десет на втория в таблицата РБ Лайпциг. Айнтрахт Франкфурт е шести с 35 пункта на сметката си.