"Червените" се наложиха с 3:1 над Монтана в контролна среща
6 окт 2017 14:58, Веселин Коларов
3
Снимка: cska.bg

ЦСКА победи с 3:1 втородивизионния Монтана в контролна среща, играна на базата на "червените" в Панчарево.

Гостите изненадващо поведоха в 26-ата минута чрез Сергей Георгиев, а до края на полувремето Фернандо Каранга (36) с дежурното си попадение изравни.

След час игра Стефан Цонков си заби автогол, а в 65-ата минута младият Валентин Антов оформи крайния резултат.

ЦСКА игра без редица титуляри, които са с националния отбор. Това са повиканите от Петър Хубчев Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Антон Недялков, Станислав Манолев и Кристиян Малинов. За младежите до 21 години ще играят Кирил Десподов и Александър Георгиев, а за националния отбор на Литва повиквателна получи вратарят Витаутас Черниаускас.