Гол сед гол и петлите изхвърлиха Меси от Мондиала

Франция победи Аржентина с 4:3 в 1/8-финала в Русия
Обновена: 3 юли 2018 13:04 | 30 юни 2018 19:04,
164

Франция постигна невероятна победа с 4:3 над Аржентина в 1/8-финална среща от световните финали в Русия.

Петлите сътвориха истински спектакъл и с представянето си в големи периоди от времето показаха, че имат огромен потенциал и са способни да направят нещо много сериозно в световното състезание, пише gol.bg.

Гризман откри от дузпа в 12-ата минута, а четири минути преди почивката Ди Мария с прекрасен удар от дистанция изравни. Меркадо шокира французите и две минути след полувремето направи обрата в срещата пълен.

Това обаче не пречупи петлите и Павар изравни в 57-ата минута, а в следващите десетина минути Мбапе вкара два гола за Франция - в 63-ата и 67-ата минути.

За Аржентина последното попадение бе дело на Агуеро в продължението.